В Япония стартираха курсове по усмихване, съобщава darik.bg.
С тях хората ще си припомнят да се усмихват, от което отвикват покрай предпазните маски, носени в продължение на години заради пандемията от COVID-19.
„По-добре да не са живи“: Медицинска сестра убила двама души с конски дози инсулин
„Хората са развили комплекс за усмивката и се чувстват неловко след толкова време с маски”, казва Кейко Кавано, треньор по усмихване.
По думите му трябва съзнателно да се усмихваме, за да подобрим настроението си, а раздвижването на лицевите мускули е ключово за хубавата усмивка.
Кавано е обучила 4000 души по време на курсовете си и е подготвила 20 преподаватели.
Новините на Darik Business Review във Facebook , Instagram , LinkedIn и Twitter !
Още по темата
- До €10 глоба на място: Популярна туристическа дестинация обяви война на боклука
- Когато държавата управляваше ресторантите: Възходът и краят на Балкантурист
- Първи в света: Японците вече продават змиорки, отгледани в развъдник
- Как вманиачеността на японците по котките се превърна в индустрия за милиарди
Грижа по мярка при кастрирани котки
Калкулатори
Най-ново
Наем от 900 евро: София сред най-евтините европейски столици за наематели
преди 1 минНова инвестиция в Разград: „Техноматикс“ изгражда модерна база, открива 50 работни места
преди 27 минНаследник на Ray-Ban иска с 10 млрд. евро да изкупи дяловете на семейството си
преди 36 минJust Asia отвори първи магазин в Kaufland в София
преди 59 минКолко всъщност струва SpaceX?
преди 1 часtbi bank и JYSK стартират партньорство за гъвкаво финансиране на покупки за дома
преди 1 часПрочети още
Поптодорова: Радев прави реверанси към Русия!
darik.bgПетров, „Прогресивна България“: Не завиваме към Русия!
darik.bg„Гласът на Радев е руски!“ Говори Стою Стоев, ПП
darik.bgРодители, до края на юни можете да смените личния лекар - каква е процедурата и какво трябва да знаете
9meseca.bg