Общинският съвет на Пловдив прие отпускането на аванс от близо 5 млн. лева за втория етап от строителството на стадион „Христо Ботев“, съобщава dsport.
По време на обсъждането стана ясно, че парите, които ще бъдат дадени за Колежа, ще бъдат взети от перото за надграждането на системата за градския транспорт и Синя зона – 4 млн. лева.
Лудогорец вдига 12-ата купа и получава златните медали в началото на юли
След две седмици ще може да бъде подписан анекса за изграждането на стадиона, а от фирмата-изпълнител имат 6 месеца, за да го довършат.
Общинският съвет отпуска за проекта над 17 млн. лева, като въпросните 5 млн. са само аванс. С парите ще бъдат завършени цялата козирка, табло и ще бъде монтирано осветление.
Новините на Darik Business Review във Facebook , Instagram , LinkedIn и Twitter !
Грижа по мярка при кастрирани котки
Калкулатори
Най-ново
Българска Adex Energy влиза на румънския пазар на ВЕИ
преди 1 час„Кошница с грижа“: Пет нови вериги ще предлагат основни храни с отстъпки
преди 1 часКлиматик във всички влакове: Атина модернизира метрото с европейско финансиране
преди 1 часСлед години застой: Държавата подготвя нова визия за развитието на Витоша
преди 2 часаНаем от 900 евро: София сред най-евтините европейски столици за наематели
преди 2 часаНова инвестиция в Разград: „Техноматикс“ изгражда модерна база, открива 50 работни места
преди 2 часаПрочети още
Поптодорова: Радев прави реверанси към Русия!
darik.bgПетров, „Прогресивна България“: Не завиваме към Русия!
darik.bg„Гласът на Радев е руски!“ Говори Стою Стоев, ПП
darik.bgРодители, до края на юни можете да смените личния лекар - каква е процедурата и какво трябва да знаете
9meseca.bg